واکنش پوتین به انهدام جنگنده روسیه

رئیس جمهور روسیه در واکنش به انهدام جنگنده سوخو - ۲۴ ارتش این کشور در مرز سوریه و ترکیه توسط جنگنده های ترکیه گفت:« این اقدام خنجر از پشت شرکای تروریست ها در منطقه بود».

 • ممانعت آمریکا از ورود ۱۰۰ دانشجوی سعودی به این کشور

  پایگاه خبری تحلیلی آذر؛ همزمان با بحرانی شدن روابط واشینگتن و ریاض به دنبال تصویب قانون ضد سعودی اجرای عدالت در حق حامیان تروریسم”جاستا”، مقامات آمریکایی از ورود ۱۰۰ دانشجوی سعودی به این کشور جلوگیری کردند. هفته نامه “وطن” نوشت: محمد العیسی وابسته فرهنگی سعودی در سفارت این کشور در...

 • زنان سعودی

  وهابیت با عربستان چه کرده است؟

  جامعه عربستان از نمای نزدیک

  تا پیش از روی کار آمدن وهابی‌ها در شبه جزیره عربستان در ابتدای قرن گذشته، در عربستان همچون دیگر نقاط خاورمیانه شاهد تنوع فرقه‌ای فراوانی بودیم. در شهرهای عربستان عرفای صوفی از شاخه سنی، اعضای فرقه زیدیه (که زیرمجموعه شاخه شیعیان است)، تاجران اثنی‌عشری و همچنین کارگران فصلی مزارع...

 • پروفسور کرمی:

  شواهد، استفاده سعودیها از گاز سمی علیه حجاج را تأیید می‌کنند/ دشمن می‌تواند برنامه گسترده‌ای برای ضربه زدن به شیعیان در اربعین داشته باشد

  رییس پژوهشکده بیوتکنولوژی پزشکی با بیان اینکه همه شواهد دلالت بر نقش پشت پرده سعودیها در وقوع فاجعه منا دارد، از عملکرد مسئولان در رسیدگی به این مسأله به شدت انتقاد کرد.

 • عربستان سعودی به تمام جهان دروغ می‌گوید؛

  زنان سعودی در جستجوی آزادی

  سارا، زنی اهل عربستان سعودی، به سی ان ان گفت: «من روحی مرده در کالبدی زنده هستم و امیدوارم که این اتفاق برای خواهر کوچکترم رخ ندهد.»

 • مهندس

  اگر مهندس هستید حتما این زبان ها را یاد بگیرید

  مهندس بودن به معنای عادت دادن خود با بسیاری چالش هاست. اما آیا با خود فکر کرده اید شما به عنوان یک مهندس نیاز دارید به کدام زبان ها مسلط باشید.

 • تبلیغ معجون جادویی داعش در فضای مجازی!

  یک آسیب شناس اجتماعی و استاد دانشگاه از ماده مخدر «کاپتاگون» به عنوان معجون جدید داعش نام برد و گفت: این ماده مخدر در شبکه های اجتماعی تبلیغ می شود.

 • از نیویورک تا ملبورن/ دانشجویان آن طرف آبی چگونه کار می‌کنند؟

  فرهنگ کار و تلاش از جمله ویژگی‌های غربی‌ها است که ظاهراً نه ما علاقه‌ای به شناخت آن داشته‌ایم و نه آنها برای تبلیغ آن هزینه‌ای می‌کنند. سیاستمداران غربی طبیعتاً علاقه‌ای به گسترش این فرهنگ ندارند.

 • پیام مهم رهبر انقلاب به مسلمانان جهان در آستانه ایام حج 1437

  حکّام سعودی،گمراهانی روسیاهند و از هیچ خیانتی روی‌گردان نیستند

  بوقهای تبلیغاتی آنان اعم از سیاستمدارانی که رفتار آنان در برابر صهیونیست‌ها و آمریکا ننگ جهان اسلام است، تا مفتیان ناپرهیزکار و حرام‌خواری که آشکارا برخلاف کتاب و سنّت فتوا میدهند، تا پادوهای مطبوعاتی که حتّی وجدان حرفه‌ای هم مانع دروغ‌سازی و دروغ‌گویی آنان نیست، تلاش بیهوده میکنند که جمهوری...

 • با خانم وکیل جایگزین احمد شهید آشنا شوید/ عاصمه چه ارتباطی با شیرین عبادی دارد؟ +تصاویر

  عملکرد به شدت منفی احمد شهید در قبال ایران که محصول اتکای او به منابعی چون منافقین و گروه‌های تجزیه‌طلب بوده، به شدت اعتبار گزارش‌های او را زیر سوال برده است، اما برحسب قراین موجود، قرار نیست این روند تعدیل شود و جایگزین او روندی منصفانه‌تر را در پیش بگیرد.

 • ماهواره‌ مشترک فیسبوک و اسرائیل منفجر شد/ رؤیای «اینترنت‌رسانی» به جهان از بین رفت+جزئیات

  نابودی ماهواره اسرائیلی عاموس ۶ که به دلیل انفجار موشک فالکن ۹ در عملیات پرتاب آزمایشی دیروز رخ داد، رؤیای مشترک فیسبوک و اسرائیل را «اینترنت‌رسانی» به جهان نابود کرد.