کتاب «انجمن سری پروشیم»/ پرده‌برداری از تاریخچه نفوذ صهیونیسم در آمریکا

کتاب «انجمن سری پروشیم» نوشته خانم آلیسون ویر با موضوع نفوذ صهیونیست‌ها در آمریکا و انگلستان در خبرگزاری فارس رونمایی می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی آذر؛کتاب «انجمن سری پروشیم» نوشته خانم آلیسون ویر و ترجمه علیرضا ثمودی پیله رود در خبرگزاری فارس رونمایی می‌شود.

این مراسم، شنبه  شانزدهم آبان ساعت ۱۱ با حضور خالد قدومی، نماینده جنبش حماس در ایران در دانشکده رسانه فارس برگزار می‌شود.

خانم ویر، در این کتاب با روش تحلیلی استنادی و بیانی شیوا توضیح می دهد که چگونه جنبش صهیونیسم توانست سیاستمداران آمریکا و انگلستان را در جهت قانونی جلوه دادن اعمال غیرقانونی خود به حرکت وادارد. اعمالی مانند به سرقت بردن تمامی یک ملت و سپس حیله و فریب در هنگام شکایت آن ملت و تلاش برای گرفتن سرزمینشان.

تحقیقات خانم ویر برای نمایان کردن اعمال سابق صهیونیست ها، بنیانی قوی برای نتیجه گیریش درباره ساختن اسرائیل از سرزمینی به نام فلسطین فراهم می کند.

همچنین اسنادی ارائه می کند که نشان دهنده لابی قوی صهیونیسم برای قانونی جلوه دادن اعمال به وضوح غیرقانونی خودشان  است.

در این کتاب نویسنده با ارائه اسناد متقن به تاریخچه نفوذ صهیونیسم در آمریکا اشاره می کند. حرکت جدی صهیونیست ها از دهه ۱۸۸۰ در آمریکا آغاز شد و آنها در قالب ایجاد موسساتی همچون انجمن پروشیم بی سر و صدا شروع به آموزش و جذب نخبگان آمریکا کردند.

پس از مدتی نفوذ آنها به حدی رسید که رئیس جمهوری آمریکا یک صهیونیست را به عنوان بالاترین مقام دادگستری آمریکا منصوب کرد و بدین ترتیب لابی صهیونیسم شکل گرفت.

از آن به بعد تصمیمات سیاسی آمریکا در عرصه بین الملل زیر فشار این لابی انجام می شد و از همین طریق هم توانستند بر سیاستمداران اروپایی تاثیر گذاشته و سپس حمایت خود را برای تاسیس کشور جعلی اسرائیل جلب کنند.

آلیسون ویر نویسنده کتاب

ویژگی متفاوت کتاب «انجمن سری پروشیم» با کتب مشابهی که تاکنون منتشر شده، تکیه آن بر اسناد مهم و گسترده ای است که شاید بسیاری از آنها تاکنون مورد توجه نبوده است.

این کتاب با ادبیاتی سلیس و روایتی دقیق و روشن، چگونگی شکل گیری اسرائیل با سوء استفاده صهیونیست ها از نظام سیاسی آمریکا را به نمایش می گذارد و در حقیقت تاریخ پنهان نفوذ صهیونیسم در آمریکا و چگونگی به خدمت گرفته شدن نظام آمریکا توسط صهیونیست ها است.

کتاب «انجمن سری پروشیم» در ۱۹۳ صفحه و شمارگان ۲۰۰۰ نسخه با قیمت ۱۲هزار تومان در انتشارات خبرگزاری فارس منتشر شده است.

دانکشده فارس در خیابان انقلاب، زیر پل کالج کوچه شهید سعیدی بن بست شبنم واقع شده است.

آپلود عکس برچسب ها : ، ، ، ، .
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize