نگاهی به سخنرانی نمایندگان دفتر تحکیم وحدت در محضر مقام معظم رهبری و امام خمینی (ره)

دفتر تحکیم وحدت در محضر امام

هر سال در ایام ماه مبارک رمضان، جمعی از دانشجویان و اعضای تشکل‌های دانشجویی با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار می‌کنند و نفراتی به نمایندگی از جمع به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود درباره‌ی مسائل مختلف کشور و جامعه‌ی دانشجویی در حضور رهبر انقلاب می‌پردازند. دفتر تحکیم وحدت نیز از ابتدای تاسیس...

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذر، هر سال در ایام ماه مبارک رمضان، جمعی از دانشجویان و اعضای تشکل‌های دانشجویی با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار می‌کنند و نفراتی به نمایندگی از جمع به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود درباره‌ی مسائل مختلف کشور و جامعه‌ی دانشجویی در حضور رهبر انقلاب می‌پردازند.

دفتر تحکیم وحدت نیز از ابتدای تاسیس که کمی بعد از انقلاب اسلامی ایران بوده است همواره حضوری فعال و پرسش گر در دیدار های خود با حضرت امام خمینی (ره) و یا مقام معظم رهبری داشته است.

امسال نیز طبق روال هرسال این دیدار در ماه رمضان برگزار می‌شود. به همین مناسبت، آذرنامه در نظر دارد متن سخنرانی و یا مصاحبه با نمایندگان دفتر تحکیم وحدت به عنوان قدیمی ترین اتحادیه دانشجویی را در سایت منعکس نماید.

در این پرونده تمامی سخنرانی هایی که موجود باشند منتشر خواهند شد و در صورت عدم وجود متن قطعا با نماینده وقت دفتر تحکیم وحدت به گفتگو می نشینیم.

در این دیدار ها معمولا نکات مهم و انتقادی مطرح میگردد که بر خلاف سایر مسئولین که اکثرا نقد ناپذیر هستند رهبر معظم انقلاب با صبر و شکیبایی به این صحبت ها توجه می نمایند و در صورت لزوم به برخی سوالات در همان جلسه و به برخی دیگر در جلسات مرتبط پاسخ می دهند.

این دیدار شاید در تمام دنیا بی سابقه باشد چرا که پس از سال های متوالی همچنان پابرجا بوده و دانشجویان در محضر شخص اول کشور به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود می پردازند.

 

آپلود عکس برچسب ها : ، ، ، ، .
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize