بیانی مطرح کرد:

وزیر راه برای ماندن بر کرسی وزارت خود را به آب و آتش می‌زند

دبیر سابق دفتر تحکیم وحدت ضمن اشاره به اینکه تنها علاج مشکلات حوزه مسکن و راه در استیضاح آخوندی توسط مجلس است، گفت: کسی که در ساختمان‌های شیک تپه عباس آباد مدیریت می‌کند قطعا درد مسکن مهر و مشکلات طبقه عام مردم را نمی‌داند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذر، علی بیانی دبیر سابق دفتر تحکیم وحدت در رابطه به عملکرد وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: استیضاح آخوندی می‌تواند اندکی از درد مردم را کاهش دهد.

وی ادامه داد: متاسفانه در بحبوحه مشکلات و دردهای مردم، وزیر راه جهت ابقای مسئولیت، خود را به آب و آتش می‌زند و به دنبال لابی با بهارستان نشینان است تا همچنان مدیریت وزارت راه را در دست داشته باشد.

این فعال دانشجویی خاطر نشان کرد: زمانی که خانواده‌های ملت شریف ایران عزادار بودند وزیر راه با بی‌درایتی گفت «تمامی جان باختگان حادثه قطار تهران مشهد بیمه هستند»، این در حالی است که گویا پول و ثروت در سرشت آقایان به نحوی نهادینه شده است که حتی جان آدمی را با پول مقایسه می‌کنند.

بیانی خاطر نشان کرد: کسی که در ساختمان‌های شیک و مجلسی تپه عباس آباد؛ اشرافی مدیریت می‌کند قطعا درد مسکن مهر و مشکلات طبقه عام مردم را نمی‌داند.

دبیر سابق دفتر تحکیم وحدت با اشاره به اینکه سوء مدیریت چشمگیر  وزیر راه باعث شد طرح استیضاح وی با ۷۰ امضا تسلیم هیات رئیسه مجلس شود، تاکید کرد: آقای آخوندی به دلیل نداشتن دردمندی طرح مسکن مهر را مزخرف می‌داند.

بیانی اعلام کرد: سوء مدیریت آقای آخوندی جهت تفکیک حمل و نقل و راهداری با مسکن و شهرسازی کارکنان این مجموعه را با سردرگمی شدید مواجه کرده است به گونه‌ای که هنوز بعضی از ادارات مسئول و مدیر ندارند و گاها افراد بی‌تجربه و بی‌تخصص به کار گرفته شده است.

وی در خاتمه تاکید کرد: وضعیت راه آهن، مسکن، جاده، هواپیمایی همگی گواهی بر اثبات بی‌مدیریتی وزیر راه می‌دهد و تنها علاج مشکلات حوزه مسکن و راه در استیضاح آخوندی توسط مجلس است.

 

آپلود عکس
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize