دبیر دفتر تحکیم وحدت در برنامه «زاویه»:

جنبش‌ دانشجویی برای تقویت اسلامیت و جمهوریت نظام بیشتر فعالیت کند

دبیر دفتر تحکیم وحدت گفت: جنبش‌های دانشجویی باید در جهت تقویت پایه‌های جمهوریت و اسلامیت نظام در این بخش بیشتر فعالیت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذر، محمدحسین قائدشرف دبیر دفتر تحکیم وحدت در برنامه تلویزیونی «زاویه» در پاسخ به این سؤال که مشخصا شما چه تغییری می‌خواهید به واسطه تشکل خود به عنوان جنبش دانشجویی انجام دهید؟، اظهار کرد: ما باید بتوانیم دو مؤلفه را تعریف کنیم، یکی اینکه هدف و آرمان‌مان را مشخص و مؤلفه بعدی این است که مسیر رسیدن به آن نقطه هدف را نیز تعریف کنیم.

وی افزود: تغییراتی که دفتر تحکیم وحدت می‌خواهد ایجاد کند، یکی تغییر در درون خود است که آن بازیابی جایگاه جنبش دانشجویی است و در وهله بعدی تغییر در اجتماع که به معنای بازگشت به خط امام(ره) و جمهوریت ناتمام نظام است.

دبیر دفتر تحکیم وحدت در تبیین مفهوم جمهوریت ناتمام نظام، گفت: امام (ره) نقش خاصی را برای مردم قائل بود و همواره می‌فرمودند که اگر مردم را در صحنه نگه داریم، می‌توانیم نظام را از آفت‌ها بیمه کنیم.

قائد شرف با بیان اینکه نباید انقلاب از جمهوری جدا شود، خاطرنشان کرد: ما در ظرفیت‌های مردمی داخل نظام کار نکردیم و معتقدم که جنبش‌های دانشجویی باید در جهت تقویت پایه‌های جمهوریت و اسلامیت نظام در این بخش بیشتر فعالیت کنند.

آپلود عکس
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize