دبیر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در برنامه «زاویه»:

توجه به گفتمان انقلاب اسلامی مهم‌ترین اولویت‌‌ جنبش‌های دانشجویی است

دبیر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: یکی از وظایف جنبش‌های دانشجویی این است که هشدارهای لازم را به افرادی که از مسیر گفتمان انقلاب اسلامی خارج می‌شوند، بدهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذر، متین منتظمی دبیر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان‌ برنامه تلویزیونی «زاویه» در پاسخ به این سؤال که جنبش‌ها و تشکل‌های دانشجویی در بیان مطالبات خود چه اهدافی را دنبال می‌کنند؟، گفت: هدف اصلی جنبش‌های دانشجویی تحقق گفتمان انقلاب اسلامی است و ما این هدف را دنبال می‌کنیم.

وی با تأکید بر اینکه گاهی عده‌ای از مسیر گفتمان انقلاب اسلامی خارج می‌شوند، افزود: یکی از وظایف و اولویت‌های جنبش‌های دانشجویی این است که هشدارهای لازم را به افرادی که از مسیر گفتمان انقلاب اسلامی خارج می‌شوند، بدهد.

دبیر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان‌، اضافه کرد: جنبش دانشجویی وظیفه دارد بنا به فرموده شهید بهشتی که دانشجو مؤذن جامعه است، افرادی را که از مسیر اصلی انقلاب اسلامی که همان گفتمان انقلاب اسلامی است، خارج شدن، به مسیر بازگرداند.

منتظمی خاطرنشان کرد: در طول تاریخ و از بدو تشکیل جنبش دانشجویی ثابت شده که جامعه ما متأثر از دانشگاه است و اکنون سؤال این است که آیا جنبش دانشجویی اکنون با جنبش دانشجویی سال ۵۷ یکی است؟، می‌خواهم بگویم که شرایط زمان بر نوع فعالیت جنبش دانشجویی اثرگذار است.

آپلود عکس
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize