منتظمی در گفت‌وگو با آذرنامه:

وزیر فرهنگ و ارشاد باید عذرخواهی بکند/چرا دانشجوی انقلابی را با گروهک فرقان مقایسه می‌کنند

دبیر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در واکنش به اظهارات وزیر فرهنگ و ارشاد گفت: تا عذرخواهی وزیر مطالبات خود را ادامه می‌دهیم.

متین منتظمی طی مصاحبه‌ای با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی آذر، در رابطه با صحبت‌های اخیر وزیر فرهنگ و ارشاد در روز دانشجو، گفت: اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان روز ۲۸ آذر ماه درخواست تجمع در خصوص سخنرانی وزیر فرهنگ و ارشاد داده شده بود که متاسفانه با آن مخالفت شد.

این فعال دانشجویی با اشاره به واکنش سایر تشکل‌های عضو اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در خصوص اظهارات آقای صالحی امیری افزود: در اقدامی مشترک تشکل‌های زیر مجموعه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان بیانیه‌ای در رابطه موضوع فوق صادر کردند.

منتظمی با تصریح مکاتبات و پیگیری‌های انجام شده با رئیس جمهور و وزیر فرهنگ جهت دفاع از دانشجویان سراسر کشور گفت: متاسفانه رئیس جمهور و وزیر هنوز جوابی نداده‌اند، اما برای پیگیری مطالبات خود در روزهای آتی مکاتباتی با مجلس شورای اسلامی و سایر قوا انجام می‌دهیم.

دبیر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در پاسخ به اینکه چرا وزیر فرهنگ و ارشاد در روز دانشجو به این شکل دانشجویان را مورد خطاب قرار دادند، تصریح کرد: برای ما هم سوال است که چرا باید دانشجوی منتقد انقلابی را یک روز بی‌سواد و بی‌شناسنامه بدانند و روز دیگری بیایند با گروهک فرقان و رجبی مقایسه کنند. باید بیایند پاسخ دهند چرا وضعیت به حدی رسیده است که دانشجوی انقلابی را با گروهک فرقان و رجبی مقایسه می‌کنند و این دو را با یک چشم نگاه می‌کنند.

منتظمی در پایان با تاکید عذرخواهی وزیر فرهنگ از دانشجویان گفت: تا زمانی که وزیر عذر خواهی بکند مطالبات خود را ادامه می‌دهیم و ان‌شاءالله سایر اتحادیه و تشکل‌ها نیز به این مسئله ورود می‌کنند.

آپلود عکس
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize