در مراسمی نمادین صورت گرفت

هشدار دانشجویان بسیجی دانشگاه علامه به آمریکا در مورد نقض برجام

جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه علامه طباطبایی، در مراسمی نمادین در مورد نقض برجام هشدار داده و در صورت ادامه نقض برجام توسط طرف مقابل آمادگی خود را برای سوزاندن برجام اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذر، جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه علامه طباطبایی، در مراسمی نمادین در مورد نقض برجام هشدار داده و آمادگی خود در صورت ادامه نقض برجام توسط طرف مقابل برای سوزاندن برجام اعلام کردند.

این دانشجویان در این مراسم با قرائت بیانیه‌ای اعلام کردند: قرار بود برنامه اقدام مشترک (برجام) در ازای توقف بخشی از فعالیت‌های هسته‌ای باعث لغو تحریم‌های اقتصادی شود، اما این اتفاق رخ نداده و آمریکا با بدقولی و نقض برجام در پی آن است که تحریم‌های بیشتری را بر ضد ما برقرار کند.

در ادامه این بیانیه تاکید شد: ما معتقدیم دولتمردان ما علی‌رغم نصیحت‌های پدرانه مقام معظم رهبری، اقدامات نقد را در ازای قول‌های نسیه آمریکایی‌ها قبول کردند و این خسارتی جبران ناپذیر است. اگرچه می‌تواند به تجربه‌ای بزرگ برای همیشه تبدیل شود.

این دانشجویان در ادامه بیانیه خود ادامه دادند: ما به رئیس جمهور ریاکار و بدقول آمریکا و همکار جدیدش هشدار می‌دهیم که اگر آنها بخواهند برجام را پاره کنند و یا از آن به عنوان اهرم فشار جدید علیه ملت ایران استفاده کنند، ما آن‌را آتش می‌زنیم. همچنین به دولت به جهت بی تدبیری، ناامید کردن ملت، خسارت زدن به صنعت هسته‌ای در ازای تقریبا هیچ و اعتماد به دشمنی که سابقه بدقولیش روشن بود انتقاد داریم و بابت این سه سال و نیم هدر رفتن وقت و سرمایه ملت اعتراض می‌کنیم.

 

آپلود عکس
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize