مرادی مطرح کرد:

عملکرد وزارت راه را می‌توان «تقریبا هیچ» توصیف کرد

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با بیان اینکه عملکرد وزارت راه را می‌توان «تقریبا هیچ» توصیف کرد، گفت: وزیر راه مثل برخی از مسئولین نگاه تاکتیکی به مسئولیت خود دارد و به جای حل درد مردم اقدامات رسانه‌ای انجام می‌دهد تا بتواند فضای رسانه‌ای را به نفع خود...

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذر، پیام مرادی دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل، ضمن اشاره به عملکرد ضعیف وزیر راه دولت تدبیر و امید تصریح کرد: عملکرد آقای آخوندی را می‌توان با عبارت«تقریبا هیچ» توصیف کرد.

وی ادامه داد: در حوزه راه، شهرسازی و مسکن تنها اقدام وزیر مربوطه تخطئه اقدامات قبلی صورت گرفته در این وزارتخانه بوده است. مردم لمس کرده‌اند که آقای آخوندی طرح جایگزینی برای اقدامات قبلی در این حوزه نداشته است.

این فعال دانشجویی خاطر نشان کرد: وزیر راه مثل برخی از مسئولین نگاه تاکتیکی به مسئولیت خود دارد بدین شکل که به جای حل درد مردم اقدامات رسانه‌ای انجام می‌دهد و به دنبال اقداماتی چون خرید هواپیما از خارج از کشور است تا بتواند فضای رسانه‌ای را به نفع خود تغییر دهد.

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: معتقدیم استیضاح آخوندی خواست مردم است زیرا عملکرد وی در مسائلی چون حادثه ناگوار قطار سمنان و مسکن مهر مردم را ناراحت کرده است و امیدواریم نمایندگان مجلس شورای اسلامی با استیضاح وزیر راه به خواست مردم احترام گذارند.

 

آپلود عکس
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize