توسط بسیج دانشجویی دانشگاه تهران صورت گرفت؛

دعوت از صالحی‌امیری و قاضی‌زاده هاشمی برای صرف دمنوش در شب یلدا

بسیج دانشجویی دانشگاه تهران از قاضی‎زاده ‎هاشمی و صالحی‎ امیری، وزرای بهداشت و ارشاد دعوت کرد تا شب یلدا را در فضایی فرهنگی در کافه کراسه، به گپ و گفت پیرامون مسائل وزارتخانه‎های مطبوع با جوانان بسیجی بپردازند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذر، بسیج دانشجویی دانشگاه تهران از قاضی‎زاده ‎هاشمی و صالحی‎ امیری، وزرای بهداشت و ارشاد، دعوت کرد تا شب یلدا را در کافه کراسهو در فضایی فرهنگی در همسایگی دانشکده‎ی پزشکی دانشگاه تهران و به دور از هر دوربین و نمایش و خودنمایی، به گپ و گفت پیرامون مسائل وزارتخانه‎های مطبوع با جوانان در بسیج دانشجویی بپردازند.

 

در این دعوتنامه آمده است:

بسم ‏الله‎الرحمن‎الرحیم

بار دیگر ۱۶ آذر ماه مجالی بود تا صدا دانشجویان شنیده شود و بدون شک این از برکت خون سه شهید مبارزه با استکبار است. دانشگاهی که باید مبدا تحولات باشد در ذهن برخی تبدیل به تهدید امنیتی شده است. این تفکر تا جایی رسوخ کرده که با گذشت دو هفته از مراسم روز دانشجو در دانشگاه تهران، هنوز اجازه‎ی پخش فیلم سخنرانی دانشجویان انقلابی در حضور رئیس‎جمهور صادر نشده است. اما آنچه بیش از همه موجب رنجش و تاسف شده، واکنش‎های برخی مسئولین عالی رتبه دولت در قبال نقدهای دلسوزانه‎ی دانشجویان است. حضراتی که به جای پاسخگویی به مردم در قبال عملکرد بحث‎برانگیز مجموعه‎ی تحت مدیریت‎شان، به برچسب‎زنی به منتقدین افتاده‎اند.

 

بسیج دانشجویی دانشگاه تهران از آقایان قاضی‎زاده ‎هاشمی و صالحی‎ امیری، وزرای محترم بهداشت و ارشاد، دعوت می‎کند تا شب یلدا را در «کافه کراسه» و در فضایی فرهنگی در همسایگی دانشکده‎ی پزشکی دانشگاه تهران «به دور از هر دوربین و نمایش و خودنمایی» به گپ و گفت پیرامون مسائل وزارتخانه‎های مطبوع با جوانان در بسیج دانشجویی بپردازند، پس از شنیدن نظرات مصلحانه‎ی دانشجویان، مهمان «دم‎نوش»های آرامش‎بخش این کافه‎-کتاب دانشجویی باشند و در نهایت هم با تفألی به حضرت حافظ شبی ماندگار در خاطر این دو عزیز رقم زده شود تا شاید حس کنند که نه با فرقانی و نه کاسب بلکه با فرزندان بی‎ادعا و دلسوز همین ملت طرف هستند.

 

لازم به ذکر است بسیج دانشجویی دانشگاه تهران متعهد می‎شود اسناد انتقادات خود به عملکردهای نادرست دولت قبل را برای اطمینان خاطر این دو بزرگوار ارائه دهد و همه‎ با شناسنامه حضور داشته باشند. پیشاپیش از بذل توجه جنابان تشکر و قدردانی می‎نماییم و دعای خیر خود را نثار همه مردم ایران می‎نماییم.

 

بسیج دانشجویی دانشگاه تهران

۲۹ آذر ۱۳۹۵

آدرس: خیابان ۱۶ آذر، خیابان پورسینا، کافه کراسه

 

آپلود عکس
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize