دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی:

لااقل در این ۵ ماه باقی مانده به مردم بهانه ای دهید تا شما را انتخاب کنند.

اسماعیل کوهی مقدم دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی در مصاحبه با پایگاه خبری-تحیلی آذر: آیا دولت مدیریت ۴ ساله گذشته دولت را برای کشور مفید دانسته است که سعی بر آن دارد که ۴ سال دیگر نیز حاکم کشور باشد؟

اسماعیل کوهی مقدم دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی (دفتر تحکیم وحدت)، در مصاحبه با پایگاه خبری-تحیلی آذر درباره اظهار نظر اخیر وزیر فرهنگ که گفته بود: رئیس جمهور آینده قطعا شخصی نیست جز روحانی، اعلام کرد: انتخابات رئیس جمهوری آینده را به مردم بسپارید.

وی خطاب به وزیر ارشاد افزود: آقای امیری! بدون شک مردم از دولت کارآمد حمایت خواهند کرد، اما در انتخابات پیش رو اگر هم روحانی انتخاب شود از نبود گزینه دیگری است نه کارآمدی دولت، امیدوارم خود دولت بر این موضوع واقف باشد.

اسماعیل کوهی مقدم دولت و شخص روحانی را مورد خطاب قراره داده و اضافه کرد: لااقل در این ۵ ماه باقی مانده به مردم بهانه ای دهید تا شما را انتخاب کنند.
وی با اشاره به سوالی که در منطق انقلابی مطرح میشود گفت: آیا دولت مدیریت ۴ ساله گذشته دولت را برای کشور مفید دانسته است که سعی بر آن دارد که ۴ سال دیگر نیز حاکم کشور باشد؟

اگر اینطور است که این دستاورد ها را ارائه دهید و دولت خود را در معرض پرسش ها  و ابهامات مردم و منتقدین قرار دهید.

دبیر انجمن اسلامی دانشگاه شهید بهشتی عاقبت برجام را نشانگر این دانست که توجه منتقدین موجب اصلاح افعال خود دولت است و با اشاره به نافرجامی های برجام گفت: اگر از حق نگذریم ۴ سال دولت یازدهم یک دستاورد ارزشمند برای کشور داشت و آن هم نافرجامی دست درازی جلویی مستکبرین است. هر چند کسب این تجربه برای کشور بسیار گران تمام شد.

کوهی مقدم همچنین با اشاره تلاش های دولت برای جهت دهی به افکار عمومی به روحانی هشدار داد و تاکید کرد: بهتر است دولت به حاصل شدن این تجربه ی گران کمک کند، نه آنکه در تلاشی مذبوحانه آن را به گردن رهبری بیندازد.

آپلود عکس برچسب ها : ، ، ، ، ، .
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize