در نامه سرگشاده بسیج دانشجویی دانشگاههای آزاد استان تهران به ریاست دانشگاه آزاد:

ایجاد محدودیت برای بسیج دانشجویی، دانشگاه آزاد را به صحنه ای برای یارکشی احزاب نموده است

چندی است که روند ایجاد محدودیت برای بسیج دانشجویی به انحاءمختلف چه درقالب نامه ها و بروکراسی های اداری که آن هم برخلاف صریح آیین نامه شورای انقلاب فرهنگیست می باشد وچه برخورد سلیقه ای روسا مبتنی بر ذائقه سیاسی مشاهده میگردد واین روند دانشگاه آزاد را به صحنه ای...

بسیج دانشجویی دانشگاه های آزاد استان تهران در اعتراض به کارشکنی کیوان صائب رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پرند در اقدام به لغو همایش بسیج دانشجویی این دانشگاه ، نامه ای اعتراضی منتشر نمودند.

متن این نامه سرگشاده به شرح زیر می باشد:

🔰دانشگاه یکی از بستر های فرهنگ ساز و تاثیر گذار کشور است بطوری که اکثر مسئولین از دانشگاه پا به عرصه خطیر مسئولیت میگذارند و همه کسوت های تخصصی چون :🔴 مهندس ، 🔴پزشک ، 🔴خلبان ،🔴 وکیل ،🔴 وزیر و . . .

همه و همه راهشان از دانشگاه میگذرد و بالاخره همانطور که امام راحل فرمودند : (( دانشگاه مبداء همه تحولات است .واگر دانشگاهها اصلاح شود جامعه اصلاح میگردد. ))

دانشگاه آزاد یکی از دانشگاههایی است که با کمک اولیه حضرت امام ( ره ) و با پسوند اسلامی بیش از دو دهه تاسیس گردیده است از این رو نیازمند فضایی انقلابی و اسلامی است که یکی از راههای ایجاد آن حمایت از تشکل های انقلابی چون بسیج دانشجویی است که ازمطالبات چندباره مقام معظم رهبریست.

چندی است که متاسفانه روند ایجاد محدودیت برای این تشکل انقلابی به انحاءمختلف چه درقالب نامه ها و بروکراسی های اداری که آن هم برخلاف صریح آیین نامه شورای انقلاب فرهنگیست می باشد وچه برخورد سلیقه ای روسا مبتنی بر ذائقه سیاسی مشاهده میگردد واین روند دانشگاه آزاد را به صحنه ای برای یارکشی احزاب از دانشجویان با ابزارهایی چون ایجاد تشکل های یکبار مصرف نموده است .
در دانشگاه آزاد پرند وعلیرغم تصویب اجرای برنامه ۹دی توسط بسیج دانشجویی شاهد ممانعت از سخنرانی سخنران مدعو که از قضاء آن هم کسی نبود جز ریاست سازمان بسیج دانشجویی کشور!!توسط شخص رئیس این دانشگاه بودیم هرچند زمانی این تصمیم برگردانده شد که دیگر نه برنامه های پیش بینی شده بسیج دانشجویی قابل اجرا بود و نه زمانی برای ایراد سخنرانی سخنران باقی ماند لذا بسیج دانشجویی دانشگاههای آزاد استان تهران ضمن محکومیت این سیاستها بویژه این سوءرفتار اخیرمواردی را در راستای اصلاح این رویه خاطر نشان میدارد:

➖متاسفانه بسیار مشاهده شده که برخی روسا و مدیران این دانشگاه جهت کسب منافع حقیقی یا حقوقی ؛دانشگاه را ابزار حمایتی برخی شخصیت ها ، احزاب و گروههای سیاسی قرار میدهند اموالی که توسط دانشجویان و به سختی به صورت شهریه پرداخت میشود .
امید آن است تا دانشگاه که محلی برای تحصیل علم و رشد و شکوفایی و نبوغ جوانان پاک و بی آلایش  این مرز و بوم است از سیاست زدگی و وابستگی های حزبی و سیاسی در دوران باقیمانده ازمدیریت جنابعالی رهایی یابد ومحلی برای رشد وتعالی انسانها با تقویت دانشجویان انقلابی یا حداقل عدم ایجاد محدودیت برای آنها گردد.

والسلام علی من اتبع الهدی

بسیج دانشجویی دانشگاههای آزاد استان تهران

آپلود عکس برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، .
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize