علی غبیشاوی در گفت‌وگو با آذرنامه:

اختلاف نظر میان مقام معظم رهبری و انقلابیون طبیعی می‌باشد

علی غبیشاوی درخصوص آشتی ملی مطرح شده توسط یکی از سران فتنه گفت: فتنه گران با استفاده از چنین اصطلاحاتی زمینه‌ای را برای دشمنان محیا می‌کنند که به جمهوری اسلامی ایران ضربه بزنند.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی سیرجان (دفتر تحکیم وحدت) طی مصاحبه‌ای با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی آذر، در خصوص آشتی ملی مطرح شده توسط یکی از سران فتنه، گفت: در فضای سیاسی کشور تعبیر به آشتی ملی می‌کنند، مگر می‌شود با هتاکان به مقدسات روز عاشورای حسینی آشتی کرد.

وی ادامه داد: استفاده از این اصطلاحات نه تنها کمکی به وضع موجود فتنه گران نخواهد کرد بلکه بیش از بیش به سود معاندین انقلاب است، زیرا دشمنان نظام همواره گوش به زنگ هستند تا به هر طریقی دست به تهی کردن و ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران بزنند، از این بحث ها سوء استفاده کرده و برداشت‌های ملعونی خود همراه با تفاسیری به دور از واقعیت را به افکار عموم تزریق می‌کنند.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: سال‌ها از فتنه ۸۸ می‌گذرد اما متاسفانه عده‌ای هنوز خودشان را به خواب زده‌اند و حدومرز خود را با فتنه مشخص نکرده‌اند. اگر مراد از آشتی ملی، آشتی مردم با حرمت شکنان است، مردم با آن‌ها قهرند و آشتی هم نمی‌کنند.

دبیر انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی سیرجان افزود: مردمی که برای آرمان‌های انقلاب و نظام خون دل‌ها خورده‌اند به این راحتی‌ها از آن‌ها دست نخواهند کشید، خطوط قرمز این مردم فتنه گران و اعمال نامبارکشان است.

غبیشاوی در پایان با اشاره به نحوه تفسیر دشمنان ایران از سخنان مقام معظم رهبری، گفت: شبکه‌های دست نشاننده دشمنان قسم خورده ایران سخنان مقام معظم رهبری را بی اعتمادی و عدم دادن فضای کافی به وفاداران نظام و انقلاب تعبیر و تفسیر کرده‌اند، درحالی‌که ذره‌ای چنین برداشتی صحیح نیست، اختلاف نظر میان انقلابیون طبیعی است و سخنان رهبری تنها مخاطب خاص دارد و آن هم مخالفین نظام و انقلاب است.

 

آپلود عکس
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize