علیرضا صفرپور، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر عنوان کرد:

فریاد انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر بر سر کشور های بی کفایت و مرده خواری همچون عربستان و ترکیه

آمریکای جنایتکار مثل همیشه با راه انداختن بازی نخ نمای به کار بردن بمب شیمیایی وارد شد و به امتحان جنگ افزار های خود بر سر مردم مظلوم روی اورد . بدون شک این اتحاد دولت های وابسته همچون ترکیه و عربستان با جهانخوارانی چون امریکا و اسرائیل همچون...

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذر، علیرضا صفرپور، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مصاحبه با آذرنامه ضمن اشاره به پیروزی های اخیر جبهه مقاومت در منطقه اظهار کرد:نابودی داعش و بازگشت امنیت به منطقه مقاومت باعث شده است که ترس وجود کشور های منطقه حامی آمریکا و هم پیمان با اسراییل فرا بگیرد. از جمله اینها ترکیه و عربستان که با حمایت داعش در تلاش هستند مانع نفوذ تفکر مقاومت و حزب الله در منطقه شوند.

 

صفر پور تصریح کرد: ما شاهد هستیم که ارتش سوریه و نیرو های مقاومت به خوبی بر کشورشان سوریه مسلط شده اند و با عملیات های مکرر صورت گرفته تررویست های جنایتکار داعش نفس های آخر خود را می کشند و نابودی داعش و بازگشت امنیت به منطقه مقاومت باعث شده است که ترس وجود کشور های منطقه حامی آمریکا و هم پیمان با اسراییل فرا بگیرد. از جمله اینها ترکیه و عربستان که با حمایت داعش در تلاش هستند مانع نفوذ تفکر مقاومت و حزب الله در منطقه شوند.

 

صفرپور ادامه داد: آمریکا نیز وارد بازی اقتصادی – نظامی شده است از طرفی رضایت عربستان که به تامین کننده مالی داعش و امریکاست را جلب می کند و از طرفی قدرت نمایی نظامی می کند و منطقه را دچار آشوب می کند.
این فعال دانشجویی عنوان کرد: انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر قبل از همه فریاد خود را بر سر کشور های بی کفایت و مرده خواری همچون عربستان و ترکیه می کشد که حد اقل های انسانیت را فراموش کرده اند و حتی دیگر قومیت و عربی بودن هم برایشان اهمیت ندارد .
و آمریکای جنایتکار مثل همیشه با راه انداختن بازی نخ نمای به کار بردن بمب شیمیایی وارد شد و به امتحان جنگ افزار های خود بر سر مردم مظلوم روی اورد .
بدون شک این اتحاد دولت های وابسته همچون ترکیه و عربستان با جهانخوارانی چون امریکا و اسرائیل همچون خانه عنکبودیست که به زودی متلاشی خواهد شد و اولین کسانی که آسیب آن را خواهند خورد همین کشور های عربی خود فروخته هستند.
در انتها دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ضمن همدردی و اعلام حمایت جبهه مقاومت و سوریه اظهار کرد: یاد آور می شویم که به فرموده رهبر معظم انقلاب رمز پیروزی در مقابل مستکبرین مقاومت است و ان شا الله پس از نابودی داعش حامیانش از جمله اسرائیل از روی کره زمین محو خواهند شد.

آپلود عکس برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، .
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize