یادداشت دکتر الهام اکبری ریاست ستادهای مهر یاس :

زنان و دختران انقلابی در خط مقدم ایجاد تحول

وجود همزمان عناصری همچون خلاقیت، شور و نشاط، بالندگی و البته عاطفه و احساس، زنان را شایسته آن ساخته است تا با تعلق به حلقه های چندگانه هویتی، نقش های چندگانه ملازم آن را نیز بخوبی بر عهده گرفته و ایفا نمایند

آذرنامه/الهام اکبری
بسم الله الرحمن الرحیم
اکنون پس از گذشت نزدیک به چهار دهه از انقلاب شکوهمند اسلامی و نقش آفرینی زنان در عرصه های مختلف، وقت آن رسیده است تا بیش از پیش به آنان باور داشته باشیم و از حضور آنان در مصادر مختلف استفاده کنیم.
وجود همزمان عناصری همچون خلاقیت، شور و نشاط، بالندگی و البته عاطفه و احساس، زنان را شایسته آن ساخته است تا با تعلق به حلقه های چندگانه هویتی، نقش های چندگانه ملازم آن را نیز بخوبی بر عهده گرفته و ایفا نمایند. زنان بخوبی نشان داده اند که هم می توان همسری فداکار، مادری دلسوز و البته هم یک کنشگر اجتماعی فعال در عرصه های مختلف باشند. از اینرو، جا دارد تا با دانستن قدر و منزلت آنان، بیش از قبل به آنها فرصت های اجتماعی اعطا کرده و به آنان اعتماد کرد.
اکنون در دهه تکامل انقلاب اسلامی، نسل سوم و چهارم زنان و دختران انقلابی پا به عرصه تحولات کشور گذاشته اند که جای دارد از پتانسیل جوانی آنان برای پیشرفت و کارآمدی کشور بهره برد، و این مهم محقق نخواهد شد، مگر با یک همت عظیم و حرکتی جهادی. همچنان که زنان نسل اول و دوم در عرصه هایی همچون انقلاب و دفاع مقدس حضوری فعال داشتند، زنان و دختران نسل سوم و چهارم نیز که افتخار ایران هستند، فارغ از مرز بندیهای سیاسی معمول در فضایی سرشار از عشق و صمیمیت گرد هم امده اند تا فرزندی از فرزندان پرافتخار این مرزبوم را در جهت کسب کرسی ریاست جمهوری یاری نمایند. ما قدمهای یکایک شما دختران و زنان ایران زمین را ارج می نهیم و دست یاری و دوستی به سوی همه شما دراز می کنیم، تا در کنار هم در ستاد مهریاس، نمایشی از قدرت و توانمندی زن ایرانی مسلمان در بزرگترین رخداد سیاسی اجتماعی کشور را شاهد باشیم.

آپلود عکس برچسب ها : ، ، .
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize