درخواست 245 مسول بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموش عالی استان فارس از نامزدها:

انتشار لیست اموال و تحقق دولت شیشه ای

خطر تعرض‌های هزار میلیاردی به بیت المال آن هم در کشوری که پیروی و الگوگیری از مظهر عدالت و فسادستیزی حضرت امیرالمومنین، علی بن ابی الطالب (علیه السلام) را سرلوحه فعالیتهای خوی قرارداده، در تکمیل سناریوهای دشمنان قسم خورده نظام است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذر، ۲۴۵ مسول بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموش عالی استان فارس در نامه ای خطاب به کاندیدای دوازدهیمن دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به «مبارزه با مفاسد و دولت شیشه ای» اعلام کردند: با انتشار لیست اموال و دارایی تان اولین گام ایجاد «دولت شیشه ای» را بردارید؛ چرا که اطلاع یافتن نسبت به این اطلاعات حق مردم است و این ملت به کرات ثابت کرده اند که لیاقت و شایستگی بهترین ها را دارند.

متن این نامه بدین شرح است:

بسمه تعالی

جناب آقایان اسحاق جهانگیری، حسن روحانی، سید ابراهیم رئیسی، محمدباقر قالیباف، سید مصطفی آقا میر سلیم، سید مصطفی هاشمی طبا

کاندیداهای محترم دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

سلام علیکم؛

نیک می‌دانید که وجه تمایز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با بسیاری از نظامات کشورهای جهان، مردمی بودن، ظهور، بروز و رشد یافتنش با خواست و اراده مردم این سرزمین بوده است. از همین رو به نوعی مهم ترین سرمایه این نظام نیز همین مردم هستند؛ اما متاسفانه در سالیان گذشته با لغزیدن برخی از افراد مسئول در ساختار اجرایی و مدیریتی کشور، شاهد خبرهایی تلخ از جنس تخلف های مالی سنگین، اختلاس و تعرض به بیت المال بودیم.

 متاسفانه این کم مهری ها باعث آسیب یافتن اعتماد افکار عمومی به سیستم مدیریتی کشور و ایجاد تردید نسبت به امانت‌داری مسئولین دولتی در بین عموم مردم به ویژه قشر آسیب‌پذیر و مستضعف گردیده است.

خطر تعرض‌های هزار میلیاردی به بیت المال آن هم در کشوری که پیروی و الگوگیری از مظهر عدالت و فسادستیزی حضرت امیرالمومنین، علی بن ابی الطالب (علیه السلام) را سرلوحه فعالیتهای خوی قرارداده، در تکمیل سناریوهای دشمنان قسم خورده نظام است.

بلاشک اولین گام در مبارزه با اقدامات از این دست، ایجاد شفافیت و بستر سازی برای شکل گیری «دولت شیشه ای» می باشد. از آنجا که ممکن است تا چند ماه دیگر هر کدام از شما عزیزان، دوازدهمین دولت جمهوری اسلامی ایران را تشکیل دهید و وظیفه خطیر تصمیم گیری، مدیریت و حراست از بیت المال را عهده دار شوید، این انتظار می رود که حسن نیت خود را در مبارزه با فساد ثابت نمایید و به عنوان اولین گام در مسیر ایجاد «دولت شیشه ای» اقدام به انتشار عمومی لیست اموال و دارایی هایتان نمایید، چرا که اطلاع یافتن نسبت به این اطلاعات حق مردم است و این ملت به کرات ثابت کرده اند که لیاقت و شایستگی بهترین ها را دارا می باشند.

وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى

آپلود عکس برچسب ها : ، ، .
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize