دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت از مبارزه مقتدرانه با تروریست ها تمجید کرد:

اتفاقات اخیر موجب معرفی چهره صحیح از نظام به جهان است

بدون تردید وحشت و اضطرابی که در محافل غربی صهیونیستی و کشورهای تحت حمایت آنها به وجود آمده بسیار بیشتر از گروهک دست نشانده شان است و این از بهت و درماندگی‌ که در سخنان مقامات و موضع گیری رسانه‌هایشان وجود دارد، کاملا آشکار است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذر، ماهره عزیزی دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگویی ضمن قدردانی از اقدام سنجیده و به هنگام سپاه پاسداران حمله موشکی سپاه به تروریست‌های داعش، گفت: تا دیروز جمهوری اسلامی می‌بایست از یک طرف مقتدرانه با تروریسم و حامیانش مبارزه میکرد و از طرفی مظلومانه به رفع شبهات در رابطه با اتهام اقدامات تروریستی و مداخله جویانه در منطقه پاسخ بدهد.

وی ادامه داد: امروز به لطف جهالت دشمنان در مسیری قرار گرفته‌ایم که نه تنها به عنوان پرچمدار مبارزه جدی با تروریسم معرفی شدیم و چهره صحیحی از نظام به جهان معرفی شد، بلکه اتفاقات اخیر در داخل کشور هم مایه وحدت افکار و سلایق مختلف فکری و سیاسی شده است.

عزیزی تاکید کرد: جالب است آنهایی که تا دیروز حمله به توان نظامی کشور را وسیله  جلب اعتماد مردم می‌دانستند امروز به اقتدار سپاه و توان نظامی کشور افتخار می‌کنند. باید از این فرصت استفاده کرد و بیش از پیش تبیین کرد که حقیقتا چه چیزی سایه جنگ را از کشور دور می‌کند.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: بدون تردید وحشت و اضطرابی که در محافل غربی صهیونیستی و کشورهای تحت حمایت آنها به وجود آمده بسیار بیشتر از گروهک دست نشانده شان است و این از بهت و درماندگی‌ که در سخنان مقامات و موضع گیری رسانه‌هایشان وجود دارد، کاملا آشکار است.

وی گفت: پیام جمهوری اسلامی به امریکا و هم پیمانانش آن بود که قدرت نمایی و تهدیدهای ما را با گزینه‌های روی میز خود برابر ندانند و آگاه باشند که هر زمان که لازم باشد به بهترین شکل ممکن به آنها عمل خواهیم کرد.

آپلود عکس برچسب ها : ، ، ، ، .
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize