گفت و گو با احسان سلیمانپور دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه جامع گلستان :

رعد موشک های سپاه آوای آرامش بخشی بود برای مردمان مظلوم سراسر دنیا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذر، احسان سلیمانپور دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه جامع گلستان در گفت و گو با آذرنامه در رابطه با حملات اخیر سپاه پاسداران به مقر تروریست ها اظهار کرد: امروز آنچه مشاهده کردیم صحنه ی اقتدار و شکوه قدرت نظامی کشورمان بود که ثابت کرد...

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذر، احسان سلیمانپور دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه جامع گلستان در گفت و گو با آذرنامه در رابطه با حملات اخیر سپاه پاسداران به مقر تروریست ها اظهار کرد: امروز آنچه مشاهده کردیم صحنه ی اقتدار و شکوه قدرت نظامی کشورمان بود که ثابت کرد ما بر سر امنیت و آرامش مردممان با کسی تعارف نداریم.
این فعال دانشجویی تصریح کرد: این اقدام کوچک سپاه پاسداران لرزه بر پیکر دشمنان این آب و خاک انداخت و دل تمام مردم ایران را به واسطه این انتقام شاد کرد.
هر چند عده ای در روزهای انتخابات ریاست جمهوری و مناظرات ، چالش های موجود در روابط بین المللی را به گردن نیروهای مسلح انداختند و سعی کردند بن بست های موجود در مذاکرات هسته ای را به آزمایشات موشکی مرتبط کنند آن ها رونمایی از شهر موشکی را مصداق سنگ اندازی در روابط دیپلماتیک خوانند و حتی شعار مرگ بر اسرائیل روی موشک ها را متاسفانه زیر سوال بردند.
 سلیمانپور ادامه داد: نباید این مسئله به دستاویزهای سیاسی بدل شود امروز بیشتر از هر زمان دیگر نیاز به اتحاد و همدلی است  تا دشمن نتواند با استفاده از نفاق بین جریان های سیاسی به کشور آسیب وارد کند.
در انتها دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه جامع گلستان اظهار کرد: هر چند ما از دیپلماسی ملتمسانه عده ای دلخوریم و آن را خلاف عزت ملی میدانیم و معتقدیم این سیاست به منافع کشور آسیب میزند اما امروز دیگر انتخابات تمام شده است و نباید کشور را به صحنه مناقشات سیاسی بدل کرد باید به انتقاد سازنده پرداخت و از تخریب پرهیز کرد
در نهایت همه باید پیشیبان ولایت فقیه باشند و برای اقتدار و سربلندی کشور همت جهادی بکار بگیرند
آپلود عکس برچسب ها : ، ، .
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize