گفت و گو با محمد هاشمی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا:

مسئله فلسطین، کانون توجهات جمهوری اسلامی

امت مسلمان با حضور خود در این روز ضمن حمایت از حقوق مستضعفان جهان،رژیم صهیونیستی رامتوجه می سازد که دنیای اسلام در آینده ای نه چندان دور به هم خواهد پیوست وآنگاه جایی برای تنفس آنها وجود نخواهد داشت واینجاست که منتظر تحقق این فرموده رهبری که :(اسراییل ۲۵سال...

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذر، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا در گفت و گو با آذرنامه، ضمن تکریم فرارسیدن روز قدس اظهار کرد: روزقدس روز شروع حرکتی طوفانی وکوبنده ضدصهیونیستی وضد استکباری امت مسلمان است که نشانگر تلألو وحدت بر سیمای امت میباشد.

هاشمی ادامه داد: روز قدس روزی است که امام(ره)با نامگذاری این روز دریکسال بعد ازانقلاب،هدف عالی این انقلاب را که عبارت است از ظلم ستیزی ومظلومیت نوازی آشکار کرد،ورژیم غاصب اسراییل را در رأس ساختار ظلم جهانی معرفی کرد.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: متاسفانه بعضی کشور های منطقه به سردمداری کشور های حوزه ی خلیج فارس با اجرای  طرح های اسراییلی امریکایی اقدام به خلق دشمن دیگری به جای رژیم صهیونیستی وهمچنین ایجاد بحران های داخلی نموده اند،اما جمهوری اسلامی همچنان فلسطین را در کانون توجهات خود قرار داده و مانع فراموشی مسأله فلسطین که مسأله اول جهان اسلام می باشد شده است.
محمد هاشمی با اعلام ضرورت همبستگی مسلمین جهان اظهار کرد: امت مسلمان با حضور خود در این روز ضمن حمایت از حقوق مستضعفان جهان،رژیم صهیونیستی رامتوجه می سازد که دنیای اسلام در آینده ای نه چندان دور به هم خواهد پیوست وآنگاه جایی برای تنفس آنها وجود نخواهد داشت واینجاست که منتظر تحقق این فرموده رهبری که :(اسراییل ۲۵سال اینده را نمی بیند)خواهیم بود.

در انتها دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا با دعوت از همه اقشار ملت گفت : روز قدس امسال نیز با مشت های گره کرده ی اقوام مختلف ایران اسلامی حضور پیدا خواهیم کرد تا بار دیگر نوای دل نشین وحدت در این کشور طنین انداز شود.

آپلود عکس برچسب ها : ، ، ، ، .
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize