در پی سوء استفاده از نام این انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر و برگزاری میتینگ با فتنه گران:

 یادداشت سیده نرگس حسینی، عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر:

در پایان ماه مبارک رمضان شاهد برگزاری مراسمی تحت عنوان ضیافت افطاری در دانشگاه امیرکبیر بودیم که به حق عنوان میتینگ سیاسی برای آن برازنده تر است. در این مراسم شاهد آن بودیم که یک تشکل, چون گذشته واژه ی مقدس "تشکیلات اسلامی" را به بهایی نامعلوم فروخته و اجازه داد...

پایگاه خبری تحلیلی آذر/ سیده نرگس حسینی
تشکل دانشجویی همواره در تلاش برای حق طلبی و دنباله روی از حق است.
اما از بررسی وضعیت فعالیت جنبش های دانشجویی در کشور در دولت یازدهم، به این نتیجه می رسیم که برخی گروه های نوظهور نه تنها با نام جنبش دانشجویی بیگانه هستند بلکه مصداق بارز ننگ جنبش دانشجویی هستند.
البته که دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز از این آفت بزرگ مستثنی نیست.

در پایان ماه مبارک رمضان شاهد برگزاری مراسمی تحت عنوان ضیافت افطاری در دانشگاه امیرکبیر بودیم که به حق عنوان میتینگ سیاسی برای آن برازنده تر است.

در این مراسم شاهد آن بودیم که یک تشکل, چون گذشته واژه ی مقدس “تشکیلات اسلامی” را به بهایی نامعلوم فروخته و اجازه داد عده ای معلوم الحال از اصحاب فتنه ۸۸ از پوشش تشکل دانشجویی برای برگزاری میتینگ بزرگ خود سواستفاده کنند، عکس یادگاری با تنی چند(کمتر از تعداد مهمانان!) از دانشجویان گرفته و کلاه حزبشان را بالاتر بگذارند.

حال آن که تمام این اتفاقات در خواب غفلت یا بیداری نابخشودنی مسئولان دانشگاه صورت گرفت، خلاف آنچه که خود قبل از ماه مبارک رمضان به دانشجویان دانشگاه امیرکبیر وعده کرده بودند؛ مانند همیشه دور زدن قانون و مقررات توسط عده ای هوچی گر و سکوت منفعلانه مسئولین!

در کنار تمام این قانون شکنی ها اما این بار شاهد سو استفاده مذبوحانه این تشکل نوزاییده از نام قدیمی ترین تشکل دانشگاه امیرکبیر “انجمن اسلامی دانشجویان (عضو دفتر تحکیم وحدت)” بودیم که این کار یادآور آن ماشین پیکانی است که صاحب آن برای ارضای بلندپروازی های خود از آرم ماشین بنز استفاده می کند!!!

این گروه نوظهور با کودکانه ترین روش ممکن برای جبران بحران هویت خویش دست به کار شده و با دعوت از ادوار انجمن اسلامی امیرکبیر (تاسیس۱۳۴۲) و دفترحکیم وحدت و استفاده از پیام هایی دوپهلو در شبکه های اجتماعی تمام تلاش خود را برای سواستفاده از قدمت این تشکل #اصیل کرد.

البته که از “نوزاد ۲۸ماهه اصلاحات” در دانشگاه امیرکبیر, که علی رغم ادعای فراوان در مجامع عمومی دانشگاه مبنی بر کثرت اعضا, بررسی آمارها نشان می دهد که انتخابات های شورای مرکزی خود را هرسال “سخت تر” از سال گذشته سپری می کند انتظاری جز روی آوردن به هویت عاریه ای نمی رود.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر (عضو دفتر تحکیم وحدت – تاسیس ۱۳۴۲) این گونه تلاش های حقیرانه را مردود دانسته و ان شاالله از طرق قانونی پاسخ این گونه سواستفاده ها را خواهد داد و نخواهد گذاشت انجمن های طفیلی از “اصالت و سابقه” ی دومین تشکل قدیمی کشور استفاده کند.

 

آپلود عکس برچسب ها : ، ، ، .
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize