علی بیانی، دبیر اسبق تشکیلات دفتر تحکیم وحدت:

همسویی خط رسانه ای دولت و خط توپخانه ای آمدنیوز

روح‌الله زم در ابتدا مدعی شد که هیچ ارتباطی با این کانال تلگرامی ندارد؛ سپس با شفاف‌سازی‌های صورت گرفته اعلام کرد که از ایجادکنندگان آن است اما در حال حاضر با آنها ارتباط ندارد و اخیرا نیز مشخص شده است خود وی از ادمین‌های این کانال تلگرامی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذر، علی بیانی، دبیر اسبق تشکیلات دفتر تحکیم وحدت ، ضمن اشاره به اهمیت اسناد منتشر شده درحبرگزاری فارس مبنی بر ارتباط روح‌الله زم از ادمین‌های کانال آمدنیوز با پدرش در ایران، گفت: سوال اینجاست که وقتی دولت و وزارت ارتباطات می‌توانند روزانه با هزاران کانال تلگرامی غیراخلاقی برخورد و جلوی فعالیت آنها را بگیرند چرا هنوز شاهد فعالیت کانال تلگرامی آمدنیوز هستیم.

وی ادامه داد: نکته مهم این است که کانالی چون آمد نیوز با این حجم فعالیت حتما دارای عناصر زیادی در داخل کشور است. بسیاری از اخبار منتشر شده در این کانال تلگرامی نشان می‌دهد حداقل تعدادی از ادمین‌های این کانال در داخل کشور حضور دارند.

این فعال دانشجویی خاطرنشان کرد: اما مساله این است وقتی  سیاست‌های دولت به سمتی می‌رود که یک نهاد،‌سازمان و یا فردی را زیر سوال ببرد سریعاً خط رسانه‌‌ای و توپخانه آمد نیوز همسو با دولت عمل می‌کند حتی در مواردی قبل از دولت زمینه را آماده می‌کند.

بیانی تصریح کرد: در همین دیدار اخیر دانشجویان با رهبر معظم انقلاب یکی از دانشجویان بیان داشت «برخی مسئولین نقش اپوزوسیون را بازی می‌کنند» که رهبری نیز در جواب پاسخ داد: این موضوع از مطالبات من هم است. این مسائل نشان می‌دهد که همسویی یک کانال تلگرامی با برخی از مسئولین دولتی و غیر دولتی عمق نفوذ را در کشور مشخص می‌کند.

وی اظهار داشت: این هماهنگی نشان می‌دهد برخی از افراد شناخته شده در کشور حتی مسئولین با این کانال ارتباط دارند و از آنها حمایت نیز می‌کنند نفوذ در کشور در این سطح قابل رویت است.

دبیر اسبق تشکیلات دفتر تحکیم وحدت گفت: روح‌الله زم در ابتدا مدعی شد که هیچ ارتباطی با این کانال تلگرامی ندارد؛ سپس با شفاف‌سازی‌های صورت گرفته اعلام کرد که از ایجادکنندگان آن است اما در حال حاضر با آنها ارتباط ندارد و اخیرا نیز مشخص شده است خود وی از ادمین‌های این کانال تلگرامی است.

بیانی تاکید کرد: بسیار عجیب است با وجود اسناد بسیار و حتی اعتراف خود روح الله زم در فیلم منتشر شده در خبرگزاری فارس مبنی بر ارتباط با پدرش چطور هنوز هیچ اقدامی در برخورد با حامیان این کانال نشده است.

آپلود عکس برچسب ها : ، ، .
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize