دبیر اسبق تشکیلات دفتر تحکیم وحدت عنوان کرد:

وحدت بر سر مقابله با عهدشکنی آمریکا بین دولت و ملت

موضع دولت در مقابل عهد شکنی‌های آمریکا در برجام جای تشکر دارد زیرا هر چه کوتاه بیاییم آمریکایی‌ها گام‌ها را فراتر خواهند گذاشت اما با ایستادگی آنها به برجام تمکین می‌کنند. این وضعیت نیاز به وحدت و همدلی در کشور دارد تا همه قوا با هم مواضع جدی بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذر،علی بیانی دبیر اسبق تشکیلات دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگویی، در مورد اظهارات حسن روحانی مبنی بر نقض روح و متن برجام توسط آمریکا بیان داشت: بدعهدی آمریکا موضوع جدیدی نیست و در تمام دوران این عهدشکنی آمریکا برای همگان اثبات شده است.

وی ادامه داد: پس از روی کار آمدن روحانی در سال ۹۲ که بحث و گفت‌وگوی ایران و آمریکا مطرح شد دلسوزان نظام در مورد سابقه بدعهدی‌های آمریکا ابراز نگرانی و این مسائل را در قالب نقد بیان کردند.

این فعال دانشجویی خاطرنشان کرد: اما متاسفانه شخص رئیس‌جمهور و بسیاری از اعضای دولت به منتقدین توهین کردند و رفع مشکلات را منوط به توافق با آمریکا جلوه دادند.

بیانی تاکید کرد: متاسفانه حتی با توجه به شروط رهبری برای پذیرش برجام، دولت همه تذکرات را نسبت به بدعهدی‌ آمریکا فراموش کرد و برجام را نپذیرفت اما پس از گذشت تنها دو سال از تولد برجام رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه هر دو به صراحت به بدعهدی‌ آمریکا اذعان کرده و هشدار پاسخ متقابل دادند.

دبیر اسبق تشکیلات دفتر تحکیم وحدت گفت: موضع دولت در مقابل عهد شکنی‌های آمریکا در برجام جای تشکر دارد زیرا هر چه کوتاه بیاییم آمریکایی‌ها گام‌ها را فراتر خواهند گذاشت اما با ایستادگی آنها به برجام تمکین می‌کنند. این وضعیت نیاز به وحدت و همدلی در کشور دارد تا همه قوا با هم مواضع جدی بگیرند.

وی تصریح کرد: نظر دولت درمورد بدعهدی‌های آمریکا باعث ایجاد وحدت می‌شود و پیام خوبی را به خارج از کشور و دشمنان می‌دهد. امیدواریم افرادی که در دولت صاحب نفوذ هستند نتوانند تصمیم خوب برخورد متقابل با بدعهدی‌ آمریکا را که در دولت شکل گرفته از مسیر خود خارج کنند.

بیانی در خاتمه افزود: وحدت بر سر مقابله با عهدشکنی آمریکا بین دولت و ملت روند خوبی است که سرآغاز آن توسط ملت در راهپیمایی‌های ۲۲ بهمن و نماز جمعه شکل گرفت و امروز به دولت رسیده است.

آپلود عکس برچسب ها : ، ، ، ، .
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize