گفت و گو با رضا کمری، مسول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اردبیل:

رفتارهای تابو شکن برخی از افراد دقیقا حمله به ارزش های اساسی دین اسلام و انقلاب است

شاید برخی ها خود را با این عناوین که قوانین یک باشگاه ورزشی یا یک کمپانی فیلم سازی مجبورشان کرده به ایشان اجازه این کار را میدهند خود را قانع میسازند ولی واقعیت چیزی فراتر از این حرف هاست و این را بدانند که ملت ایران از این بی شرمی...

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذر، رضا کمری در گفت و گو با آذرنامه اظهار کرد:روزگاری در میان نسل جوان و نوجوان بازیگران و بازیکنان وزرشی علی الخصوص فوتبال جایگاه ویژه ای به عنوان الگوی رفتاری برای نوجوانان و جوانان بودند و نیز ایشان با توجه به رفتار جوانمردانه و بزرگ مابانه شان الگو و اسطوره ای به غایت مناسب و در خور شان یک جوان ایرانی بودند.
و اما این روزها متاسفانه گویا این رفتار اسطوره ای جای خود را به افرادی با شخصیت های سلبریتی غرب زده و بعضا مبتذل تبدیل شده اند که نه تنها از آنها به عنوان یک اسطوره نمی توان یاد کرد بعضا هم باید بسیار مراقبت نمود که نسل جوان و نوجوان کشور ایشان از به عنوان فردی مشهور تقلید ننمایند.

 

مسول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اردبیل در پاسخ به این سوال که “دهن کجی به نظام در رسانه های بین المللی فارغ از هر دیدگاه و هر سمتی چه پیامدهایی میتواند در جنگ رسانه ای امروز داشته باشد؟” تصریح کرد:
رسانه های هر کشور زبان گویای مردم و دولت آن کشور است، رسانه هایی هم که در سطح بین المللی مطرح هستند باید توجه داشته باشند که هرگونه اشتباه در عملکرد ایشان در سطح بین المللی تبعات بسیار منفی از قبیل بی اعتمادی به نظام و ولایت و بسیاری از تبعات منفی دیگر است لذا از رسانه ها انتظار می رود مقداری با تامل بیشتر و سنجیده تر رفتار نمایند.

 

این فعال دانشجویی ضمن گله مندی از عدم موضع گیری رسمی سازمانها و ارگانها به هنگام برخی حرمت شکنی ها و زیرچا گذاشتن قداست های ملی عنوان کرد:
همواره غفلت های کوچک پیامد های بزرگی به همراه دارد، بعضا هزینه اهمال کاری یا مصلحت اندیشی برخی از آقایان را باید نظام و ولایت بپردازند.
رفتارهای تابو شکن برخی از افراد دقیقا حمله به ارزش های اساسی دین اسلام و انقلاب است امروز برخی سلبریتی های غرب زده دانسته یا ندانسته پای در جای پای دشمنان اسلام و انقلاب می گذارند و به اصطلاح آب در آسیاب دشمن میریزند و بدتر از آن افرادی که از برخی از آقایان مسئول دیده میشود نه تنها انقلابی و در حط مشی انقلابی گری نیست بلکه بعضا رفتار منحوس آنها را تایید می کند.
بنده باید از طرف امت حزب الله و دلسوزان نظام هشدار جدی هم به آقایان مسئول و هم به غرب زدگان تازه به دوران رسیده بدهم که از رفتار خود بسیار مراقبت نمایند.

 

کمری اظهار کرد در شرایط امروز کار به جایی رسیده که اکنون ما مجبور به پنهان ساختن رفتار های برخی از افراد این دست به علت رفتار های ددمنشانه ایشان شده ایم.

 

این فعال دانشجویی در پاسخ به این سوال که “آیا چنین بزنگاهی(رسمیت دادن به رژیم کودک کش) ,برای غربال و ریزش افراد مشهور توسط مسولین نظام نیست؟” اشاره کرد:وقتی صحبت از رفتار های ددمنشانه ایشان می نمایم در واقع این سخن، حرف دل امت حزب الله است و حرف از آتشی که بر دل ما نهاده اند،
برخی از سلبریتی های غرب زده برای چند دلار ناقابل دست به اقداماتی می زنند که دل تک تک مردمان این مرز و بوم را به درد می آورد.

 

مسول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اردبیل در انتها اظهار کرد: شاید برخی ها خود را با این عناوین که قوانین یک باشگاه ورزشی یا یک کمپانی فیلم سازی مجبورشان کرده به ایشان اجازه این کار را میدهند خود را قانع میسازند ولی واقعیت چیزی فراتر از این حرف هاست و این را بدانند که ملت ایران از این بی شرمی ها نخواهد گذشت و ننگ این مسائل بر نام برخی غرب زدگان در تاریخ خواهد ماند.

آپلود عکس برچسب ها : ، ، ، .
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize