بسیج پیام نور بندر عباس برگزار کرد:

گزارشی از یک دوره ی تربیتی جامع

دوره تربیتی تشکیلاتی را با هدف تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی و توانمندیازی اعضای بسیج دانشجویی حول سرفصل های مشخص که نیاز به کسب مهارت بیشتر دانشجویان بود ، شروع کردیم که قبل از اینکه اعضا وارد عرصه س عملیاتی در صحنه دانشگاه بشوند ، حول سرفصل های مهم...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی آذر، عضو شورای بسیج دانشگاه پیام نور بندرعباس از برگزاری دوره ای در هفته ی گذشته توسط بسیج دانشجویی این دانشگاه خبر داد.

دهقانی اظهار کرد: دوره تربیتی تشکیلاتی را با هدف تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی و توانمندیازی اعضای بسیج دانشجویی حول سرفصل های مشخص که نیاز به کسب مهارت بیشتر دانشجویان بود ، شروع کردیم که قبل از اینکه اعضا وارد عرصه س عملیاتی در صحنه دانشگاه بشوند ، حول سرفصل های مهم و رویکرد بسیج دانشجویی در این ترم با هم به جمع بندی برسیم .
 عضو شورای بسیج دانشگاه پیام نور بندرعباس افزود:  این دوره در مدت ۴ روز برنامه ریزی شده بود که کارگاه ها در بازه زمانی دوساعته و برای بازدهی بهتر به صورت دوطرفه و پرسش و پاسخ طراحی شده بود .
در روز اول با عناوین دانشجویی تراز انقلاب اسلامی و سبک زندگی دانشجوی بسیجی و آسیب شناسی و ضرورت تعلیم و تربیت و مبنای تشکیل بسیج دانشجو کارگاه رو برنامه ریزی کردیم .

وی ادامه داد: در روز دوم به مباحث تشکیلاتی پرداختیم و ماموریت های بسیج دانشجویی و چگونگی جذب و رشد کادرسازی و اصول کارتشکیلاتی رو به صورت کارگاه پرداختیم .
در روز سوم کارگاه های چگونگی کارجهادی و چگونگی کار علمی در دانشگاه داشتیم .
و در روز سوم با اصول کار فرهنگی و رویکرد بسیج دانشجویی پیام نور شروع شروع کردیم و اختتامیه را با مبحث تبیین معارض های انقلاب اسلامی با حضور حاج آقا تقوی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های استان هرمزگان ، دوره توانمدسازی به پایان رسید .
دهقانی در انتها ضمن اعلام برنامه بذای تداوم این دوره، تصریح کرد: این دوره با همکاری و استفاده از اساتید مدرسه کالک و قرارگاه شهید احمدی روشن ، همچنین از اساتید ناحیه دانشجویی و استانی برگزار کردیم و برای تداوم دوره و ادامه مباحث در هفته های جاری نیز برنامه ریزی شده است .

 

 

 

 

علی بیانی ۱۳۹۶/۷/۲۲

آپلود عکس برچسب ها : ، .
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize