تاکید بر بین المللی سازی آموزش:

پنجمین همایش بین المللی آموزش مهندسی ایران برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذر، به نقل از مهر، علی اشرفی زاده، دبیر پنجمین همایش بین‌المللی آموزش مهندسی ایران در گفتگویی گفت: این همایش با تاکید بر بین المللی سازی آموزش مهندسی در کشور برگزار می شود. وی افزود: در این همایش علاوه بر موضوع محوری، یعنی بین‌المللی سازی آموزش...

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذر، به نقل از مهر، علی اشرفی زاده، دبیر پنجمین همایش بین‌المللی آموزش مهندسی ایران در گفتگویی گفت: این همایش با تاکید بر بین المللی سازی آموزش مهندسی در کشور برگزار می شود.

وی افزود: در این همایش علاوه بر موضوع محوری، یعنی بین‌المللی سازی آموزش مهندسی در ایران، به زمینه های مهم دیگری نظیر توجه به حفاظت از محیط زیست و ارتقای کیفیت زندگی در آموزش مهندسی، بازنگری محتوای برنامه‌های درسی در آموزش مهندسی، مستندسازی تجربیات در آموزش مهندسی، استفاده از شیوه‌های نوین تدریس، ارزشیابی در آموزش مهندسی و مشخص کردن چالش‌ها و راه حل‌ها در ارتباط با برنامه‌ریزی و اجرای آموزش مهندسی پرداخته خواهد شد.

دبیر پنجمین همایش بین المللی آموزش مهندسی ایران تاکید کرد: آموزش مهندسی موضوعی فرارشته‌ای و مورد توجه همه‌ مراکز آموزش عالی مهندسی در کشور است و باتوجه به شکل‌گیری و توسعه‌ی انجمن‌های تخصصی طی سال‌های گذشته انتظار می‌رود که همایش‌های آموزش مهندسی فرصت‌هایی برای همفکری، هم‌افزایی و همگرایی برای بهبود و ارتقای آموزش مهندسی در کشور باشند.

اشرفی زاده اظهار داشت: در این همایش علاوه بر برگزاری ۴ کارگاه آموزشی و ارائه ۵ سخنرانی کلیدی توسط اساتید برجسته داخلی و خارجی، ۷ میز گرد با حضور مسئولان و صاحبنظران برجسته کشور نیز تشکیل خواهد شد.

علاقمندان می توانند برای کسب آخرین اطلاعات در باره این همایش و ثبت نام به تارنمای همایش به آدرس iicee۲۰۱۷.kntu.ac.ir مراجعه کنند.

آپلود عکس برچسب ها : ، .
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize