مصاحبه با دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شریعتی(دفتر تحکیم وحدت):

تاکید بر حمایت از سپاه،بنیه دفاعی کشور و وحدت بین آحاد مردم

آنچه در ضمن تمام گفته های ترامپ موج میزد، کلافگی و عصبانیت حاصل از عدم پیشبرد اهدافشان در منطقه بود که به حق توان و اراده ی جمهوری اسلامی ایران را علت اصلی شکست خود میدانند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذر، مهدیه جوکار ، دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شریعتی( عضو دفتر تحکیم وحدت) در مصاحبه با آذرنامه ضمن محکوم کردن سخنان رئیس جمهور آمریکا در قبال ایران، بر حمایت از وحدت مردم تاکید کرد.

این فعال دانشجویی اضهار کرد: بدون شک آنچه از صحبت های اخیر رئیس جمهور آمریکا برداشت می شود مهر تاییدی ست بر صدق گفته ها و پیش بینی های مقام معظم رهبری که حاصل شناخت چندین ساله و عمیق ایشان از آمریکا ست. آنچه که امروز شاهد آن هستیم صرفا آمریکای بدون روتوشی ست که آشکارا به بیان اهداف خصمانه خود می پردازد. اهدافی که امروز با ادبیاتی جدید از ترامپ شنیده می شود ادامه ی همان سیاست های کلی آمریکا در زمان اوباما و روءسای جمهور پیش از اوست که در دوره ای با نهایت مسالمت و در دوره ای با نهایت افراط و تفریط بیان میشود. تقابل با ایران همواره از سیاست های کلی آمریکا بوده که در هیچ دوره ای تغییر ماهیت نداشته و نخواهد داشت.

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شریعتی( عضو دفتر تحکیم وحدت)  ادامه داد: آنچه در ضمن تمام گفته های ترامپ موج میزد، کلافگی و عصبانیت حاصل از عدم پیشبرد اهدافشان در منطقه بود که به حق توان و اراده ی جمهوری اسلامی ایران را علت اصلی شکست خود میدانند.

وی تصریح کرد: رویکرد امروز آمریکا پس از دوره ای تسامح نمایشی در مواجهه با ایران ، متهم کردن ایران و ایرانیان به اتهامات تروریستی، تحقیر سپاه پاسداران، خوش رقصی در مقابل هم پیمانان منطقه ای شان ، بی اثر خواندن و عدم پایبندی به برجام جهت ایجاد بستر مناسب برای رقم زدن دور جدیدی از مذاکرات است. این گونه سخنان و عملکردها برای ملت ایران تازگی نداشته و مذاکراتی همچون برجام صرفا تجربه ایست برای نسل امروز که بدانند مطابق فرمایش امام(ره) بزرگوار امریکا همواره شیطان بزرگ بوده و غیرقابل اعتماد است.

این فعال عضو دفتر تحکیم وحدت اضافه کرد:  همانطور که مقام معطم رهبری فرمودند: (سپاه پاسداران، رکن رکین و پایه ی محکم دفاع از انقلاب در کشور است.) بار دیگر حمایت تمام قد خود را از مواضع سپاه پاسداران اعلام می داریم، و بر لزوم تقویت سپاه ، بنیه دفاعی کشور و وحدت بین آحاد مردم تاکید میکنیم.

مهدیه جوکار در انتها با ابراز امیدواری از لحن سخنان دکتر روحانی در روزهای اخیر عنوان کرد: انتظار می رفت رئیس جمهور محترم زودتر از این مواضع قدرتمندانه ای نسبت به این رفتارها اتخاذ نمایند اما صحبت ها و مواضع اخیر ایشان قابل تقدیر است. از ایشان کمال تشکر را داریم و مطابق فرمایش مقام معظم رهبری بار دیگر اعلام می کنیم: ملت شجاع، خدمت گزاران کشور را در مقابله با زیاده خواهی های استکبار تنها نخواهند گذاشت.

آپلود عکس برچسب ها : ، ، ، .
Email this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

Sorry. No data so far.

Powered by WP Bannerize